Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

STARTECH / Katalog

Viser 1-37 av 37 produkter
STARTECH 1m Black DB9 RS232 Serial Null Modem Cable F/M
Varenr.: SCNM9FM1MBK
Type: Seriell / paralell  -  Kontakt 1: DB-9  -  Kontakt 2: DB-9  -  Lengde: 1m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH 30cm Panel Mount USB Cable - USB A to Motherboard Header Cable F/F
Varenr.: USBPNLAFHD1
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 0.3m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 30.06.2022
STARTECH 5M CAT 5E BLACK SNAGLESS ETHERNET RJ45 CABLE MALE TO MALE CABL
Varenr.: 45PAT5MBK
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 5m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
STARTECH 91cm Panel Mount USB Cable - USB A to Motherboard Header Cable F/F
Varenr.: USBPNLAFHD3
Type: Lagring Converter  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 0.9m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH 3M CAT6 SHIELDED GIGABIT NETWORK PATCH CABLE-BLUE CABL
SVANEN
Varenr.: N6SPAT3MBL
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Blå  -  Lengde: 3m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH 3m UK Computer Power Cord - 3 Pin Mains Lead - C13 to BS-1363
Varenr.: PXT101UK3M
Type: Strøm  -  Kontakt 1: C13 kopling  -  Kontakt 2: C13 kopling  -  Farge: Sort  -  Lengde: 3m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH 1m Certified SuperSpeed USB 3.0 A to Micro B Cable - M/M
Varenr.: USB3CAUB1M
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: Micro-USB B  -  Lengde: 1m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 20.07.2022
STARTECH 3m Black SuperSpeed USB 3.0 Cable A to B - M/M
Varenr.: USB3SAB3MBK
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Lengde: 3m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH "Cat6 Patch Cable - Shielded (SFTP) - 5 m, Black "
SVANEN
Varenr.: N6SPAT5MBK
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 5m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH 15cm DVI-D Dual Link Digital Port Saver Extension Cable M/F
Varenr.: DVIDEXTAA6IN
Type: DVI  -  Kontakt 1: DVI-D  -  Kontakt 2: DVI-D  -  Lengde: 0.15m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH "Cat6a Ethernet Cable - Shielded (STP) - 3 m, Blue"
Varenr.: 6ASPAT3MBL
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Blå  -  Lengde: 3m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
Varenr.: 50FIBLCLC2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
Varenr.: FIBLCLC2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
STARTECH Slim Micro-USB 3.0 Cable - M/M - Left-Angle Micro USB - 2m
Varenr.: USB3AU2MLS
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: Micro-USB B  -  Lengde: 2m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/ST - 1 m
Varenr.: FIBLCST1
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 18.07.2022
STARTECH "Cat6 Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 15m, White"
Varenr.: N6PATC15MWH
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Hvit  -  Lengde: 15m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 11.07.2022
STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
SVANEN
Varenr.: SMFIBLCLC1
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
Butikklager På lager Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH 2 Port Panel Mount USB 3.0 Cable - USB A to Motherboard Header Cable F/F
Varenr.: USB3SPNLAFHD
Type: USB  -  Kontakt 1: IDC  -  Kontakt 2: IDC  -  Lengde: 0.5m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH 15M MULTIMODE 50/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - LC CABL
Varenr.: 50FIBLCLC15
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH USB-C to USB-B Printer Cable - M/M - 91 cm - USB 3.1 (10Gbps)
Varenr.: USB31CB1M
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB B  -  Lengde: 1m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
STARTECH USB-C to USB-C Cable - M/M - 1 m - USB 3.0 (5Gbps)
Varenr.: USB315CC1M
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH Fiber Optic Cable - 10Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC -2 m
Varenr.: A50FBLCLC2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
STARTECH USB-C to USB-A Cable - M/M - 4 m - USB 2.0 - USB-IF Certified
Varenr.: USB2AC4M
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 4m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 19.07.2022
STARTECH "Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet - 4K 60Hz - 4,5 m "
Varenr.: HDMM5MP
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Kontakt 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Lengde: 5m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
STARTECH "Cat6 Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 22,8m, Gray"
Varenr.: N6PATCH75GR
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå  -  Lengde: 22.9m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
STARTECH 2m Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 50/125 - LC
Varenr.: 450FBLCLC2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Blue, Aqua colour  -  Lengde: 2m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH CABLE DE RED DE 5M MULTIMODO DUPLEX FIBRA LC LC 62.5/125 IN CABL
Varenr.: FIBLCLC5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH 7M FIBER OPTIC PATCH CORD LC TO LC - DUPLEX SM 9/125 LSZH FIBER CABL
Varenr.: SMFIBLCLC7
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 7m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH Fiber Optic Cable - 10Gb Aqua -Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC -10 m
Varenr.: A50FBLCLC10
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter  -  Lengde: 10m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH OM4 FIBER OPTIC CABLE 102 GB 50/125 LSZH-LC/LC-5M CABL
Varenr.: 450FBLCLC5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Blue, Aqua colour  -  Lengde: 5m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH 5m USB 2.0 Active Extension Cable - M/F
Varenr.: USB2AAEXT5M
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 5m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager På lager
STARTECH 7M LATCHING DP CABLE - DISPLAYPORT MALE TO MALE - BLACK CABL
SVANEN
Varenr.: DISPL7M
Type: DisplayPort  -  Kontakt 1: DisplayPort  -  Kontakt 2: DisplayPort  -  Lengde: 7m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 09.08.2022
STARTECH 1m External Mini SAS Cable - Serial Attached SCSI SFF-8088 to SFF-8088
Varenr.: ISAS88881
Type: SAS  -  Kontakt 1: SFF-8088  -  Kontakt 2: SFF-8088  -  Lengde: 1m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
STARTECH 10M 4K HDMI CABLE ACTIVE - CL2-RATED CABL
Varenr.: HD2MM10MA
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Kontakt 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Lengde: 10m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
STARTECH High Speed HDMI Cable - CL2-rated - Active - 4K 60Hz - 15 m
Varenr.: HD2MM15MA
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Kontakt 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Lengde: 15m
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Forventet på lager 14.07.2022
Butikklager Bestillingsvare Fjernlager Bestillingsvare
Viser 1-37 av 37 produkter